Stycznik mocy CL01AB00T2 nr kat. 110657 serii CL firmy General Electric (obecnie ABB), to 4-biegunowy stycznik ze stykami głównymi 2NO+2NC o znamionowym prądzie łączeniowym 25A AC-1. Cewka stycznika zasilana jest napięciem 42V 50/60Hz. Stycznik CL01AB00T2 nie posiada standardowo wbudowanych styków pomocniczych.
Dane techniczne
Producent
General Electric
Seria
CL 4P
Symbol
CL01AB00T2
Ilość biegunów
4
Montaż
szyna DIN/płyta
Napięcie cewki Us
42V 50/60Hz
Prąd (AC1)
25A
Styki główne
2NO+2NC
Wyprowadzenia
zaciski śrubowe
Etykieta energetyczna
Wystąpił błąd podczas realizacji zapytania.
Zamów u nas!
W sklepie możesz zrobić zakupy w sposób tradycyjny przez koszyk bez konieczności zakładania konta, ale jeśli wolisz - napisz do nas i złóż zamówienie mailowo.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
4-biegunowe styczniki serii CL o prądzie znamionowym od 25 do 140A (AC1) stanowią podstawową grupę styczników 4-biegunowych produkcji General Electric. Stycznik CL w wykonaniu standardowym wyposażone jest w zaciski śrubowe. Styczniki posiadają bogatą listę akcesoriów pomocniczych takich jak: styki pomocnicze montowane na styczniku czołowo lub z boku, blokady mechaniczne, ograniczniki przepięć oraz moduły czasowe. Szczegółowe dane dostępne są w katalogu głównym. Do współpracy ze stycznikami CL General Electric oferuje przekaźniki termobimetalowe RT1 oraz RT2.