Zasilacz impulsowy KDR 96024, 960W, 24V DC 40A, zasil. 88-264V AC / 124-370V DC, obud. metalowa
| Kod produktu | BRE2700030 |
| Producent | Breve |
| Numer Katalogowy | 17000-1821 |
| Seria | KDR |
Opis produktu
Zasilacz KDR 96024 nr kat. 17000-1821 firmy Breve to jednofazowy, stabilizowany, przemysłowy zasilacz impulsowy serii KDR na napięcie sieciowe, w metalowej obudowie na szynę DIN. Zasilacz KDR96024 o mocy 960W może być zasilany napięciem 88-264V AC / 124-370V DC i posiada wyjście prądu stałego z napięciem 24V DC 40A. Charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i szerokim zakresem napięcia wejściowego. Seria KDR posiada rozbudowany system zabezpieczeń: ochronę przed zwarciem, przeciążeniem, nadmiernym napięciem i przegrzaniem. KDR wytrzymuje do 150% chwilowego obciążenia przez 3 sekundy. Ten zasilacz wyposażony jest w styki DC-OK, sygnalizujące poprawne działanie urządzenia. Zasilacz serii KDR doskonale sprawdza się w systemach automatyki przemysłowej. Obudowa metalowa o stopniu ochrony IP20. Model KDR960 umożliwia łączenie równoległe w systemie 3+1, osiągając łączną moc do 3840 W.
Dane techniczne
| Producent | Breve |
| Seria | KDR |
| Typ produktu | Zasilacz impulsowy |
| Symbol | KDR 96024 |
| Ilość faz | 1-faz. |
| Masa | 2.47kg |
| Moc wyjściowa | 960W |
| Montaż | szyna DIN |
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Napięcie zasilania | 88-264V AC / 124-370V DC |
| Obudowa | metal |
| Prąd wyjściowy | 40A |
| Sprawność | 89-94% |
| Wymiary | 150x110x125.2mm |
| Dane producenta | Breve Tufvassons Sp. z o.o. ul. Postępowa 25/27, 93-347 Łódź handel@breve.pl |
