Przemysłowy zasilacz impulsowy KWR 48048, 480W, 48V DC 10A, zasil. 180-550V AC / 254-780V DC, obud. metalowa
| Kod produktu | BRE2700066 |
| Producent | Breve |
| Numer Katalogowy | 17000-1809 |
| Seria | KWR |
Opis produktu
Zasilacz KWR 48048 nr kat. 17000-1809 firmy Breve to jednofazowy, przemysłowy zasilacz impulsowy serii KWR, w metalowej obudowie na szynę DIN. Zasilacz KWR48048 o mocy 480W może być zasilany napięciem 180-550V AC / 254-780V DC i posiada wyjście prądu stałego z napięciem 48V DC 10A. Charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i bardzo szerokim zakresem napięcia wejściowego. Seria KWR posiada rozbudowany system zabezpieczeń: ochronę przed zwarciem, przeciążeniem, nadmiernym napięciem i przegrzaniem. KWR wyposażony jest w styki DC-OK, sygnalizujące poprawne działanie urządzenia. Obudowa metalowa o stopniu ochrony IP20. Zasilacz serii KWR znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej, systemach sterowania, systemach elektromechanicznych, w bezpieczeństwie i monitoringu, telekomunikacji i IT oraz w energetyce.
Dane techniczne
| Producent | Breve |
| Seria | KWR |
| Typ produktu | Zasilacz impulsowy |
| Symbol | KWR 48048 |
| Ilość faz | 1-faz. |
| Masa | 1.7kg |
| Moc wyjściowa | 480W |
| Montaż | szyna DIN |
| Napięcie wyjściowe | 48V DC |
| Napięcie zasilania | 180-550V AC / 254-780V DC |
| Obudowa | metal |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Sprawność | 89-93% |
| Wymiary | 128.5x85.5x125.2mm |
| Dane producenta | Breve Tufvassons Sp. z o.o. ul. Postępowa 25/27, 93-347 Łódź handel@breve.pl |
